Akıldaki soru: BCAA supplementi almalı mıyım?

Birçok insan dallanmış zincirli amino asit supplementlerinden fayda görebilir. En çok fayda görecek gruplardan bahsedecek olursak:
Bütün yaşlardaki erkekler
Hemen her erkek (18 yaşının üzerinde olmak kaydıyla) beslenme düzenine fazladan BCAA’lar ekleyebilir. Özellikle aktif olanlar bu supplementlerden büyük fayda sağlayabilir. Bu sayfada erkekler için en iyi BCAA supplementleri önerilerimizi bulabilirsiniz.

bcaa (2)Bütün yaşlardaki kadınlar

Her iki cinsiyet de en iyi sonuçları elde etmek için yeterli miktarda amino asite ihtiyaç duyar. 18 yaşının üstündeki her aktif kadın beslenme düzenine iyi bir BCAA supplementi ekleyebilir. Bu ürünler genelde cinsiyetlere özgü bileşenler içermez, yani en iyi ürün aynı zamanda kadınlar için de en iyi üründür.

Sporcular, vücut geliştiriciler ve fitness heveslileri

Aktif bir şekilde yaşayan herkes BCAA supplementlerinden büyük fayda görebilir. Bu basit supplementler size kilo verdirir, kas yaptırır ve toparlanmanıza yardımcı olur. BCAA’lar özellikle vücut geliştirmek isteyenlere önerilir.

Vejetaryanlar ve veganlar

BCAA’lar doğal besinlerde bulunur, ama bunlar genelde et ürünleridir. Eğer et yemiyorsanız beslenme düzeninize yeterli miktarda amino asit sokmakta zorlanırsınız. Bu durumda alınacak ekstra bir BCAA supplementi büyük iş görebilir.


En Çok Satan BCAA Ürünü

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.