İyi bir BCAA ürününde aranması gereken şeyler nelerdir?
En iyi BCAA supplementini bulmak için önünüzdeki bütün seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Piyasada pek çok farklı ürün var, aralarından en iyisini seçmek zor olabilir. Biz 2016’nın en iyi BCAA supplementlerinden oluşan bir liste hazırladık. Bu listeyi bu sayfada bulabilirsiniz. Ama listeye geçmeden önce supplement seçerken bakmanız gereken en önemli kriterlere bir göz atalım.
Bileşenler – Supplementin içerik listesini okuyun. Ürünün içinde ne var, hangi maddeden ne kadar var, gereksiz şeyler var mı, hepsini öğrenin. Üç BCAA türünün (lösin, valin ve izolösin) ürün içindeki dozajlarını bilin.


Marka itibarı – Supplementi kim üretmiş? Fitness topluluğunda iyi bilinen ve güvenilen bir firma mı? Bu sorulara yanıt bulmak için BCAA incelemeleri okuyabilir veya kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.
Fiyata göre performans – Yüksek kalite BCAA supplementleri ucuz ürünler değildir, ama bu gereğinden fazla para harcamanız gerektiği anlamına gelmez. Genel olarak konuşacak olursak doz başına (ürünün içerik listesine ve bileşenlerin kalitesine göre değişebilecek) 0,50$-1,50$ aralığında bir tutarla karşılaşmalısınız. Fiyatları karşılaştırırken doz başına denk gelen tutarları karşılaştırın.
Kullanım kolaylığı ve tat – Ürün kapsül şeklinde mi, hap şeklinde mi, yoksa toz mu? Eğer toz ise, tadı güzel mi? Tad hakkında bilgi almak için BCAA incelemelerini okuyun.


En Çok Satan BCAA Ürünü

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.