Dymatize Micronized Creatine | Laboratuvar İncelemesi
ETİKET DOĞRULUĞU100%
ÜRÜN SAFLIĞI97%
BESİN DEĞERİ95%
BİLEŞEN SAĞLIĞI97%
TAHMİN EDİLEN ETKİLİLİK81%
94%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (0 Votes)
0%

ETİKET DOĞRULUĞU

Her bir dozda bulunan kreatin içeriği 5 gram olarak ölçüldü. Bu miktar ürünün etiketindeki bilgi ile uyumlu.

ÜRÜN SAFLIĞI

Bu üründen alınan toplu haldeki örnekler altı mineral testinden geçti; yani arsenik, kurşun, kadmiyum, bizmut, antimon ve gümüş gibi maddelere rastlanma ihtimali milyonda birin altında.

BESİN DEĞERİ

Araştırmalar vücudumuzun her gün 1 gram kadarını kendi ürettiği yaklaşık 2 gram kreatini çözdüğünü söylüyor. Bu ürün ise her dozunda 5 gram kreatin içeriyor; yani tükenen kreatin kaynağını tekrar doldurmak için yeterli bir miktar.

Dymatize-Creatinesatin-al

BİLEŞEN SAĞLIĞI

Bu ürünün her bir dozu 2,79 miligram kreatinin içeriyor. Kreatinin, kreatin sindirimi sonucu ortaya çıkan ve vücuttan atılması gereken bir madde. Bu üründeki kreatinin miktarı, bu kategorideki alt dörttebirlik kısımdaki ürünlerdeki kreatinin seviyesinin (her bir dozda 2,04 miligram) biraz üzerinde.

Bu üründe daha başka şüpheli bir maddeye rastlamadık.

TAHMİN EDİLEN ETKİLİLİK

Bu ürün her bir dozunda 5 gram kreatin içeriyor. Bazı bulgulara göre kreatin, önce 5 gün boyunca bir “yükleme” dozunda (4-5 farklı dozda alınmak üzere günde 20 gram) ve sonra günlük 2 gramlık bir “bakım” dozunda tüketildiğinde daha etkili oluyor. Bu etkiye dair bulgulara genç yaştaki insanlarda ve daha önce vücut çalışmamış olup, kısa süreli yoğun egzersiz yapan insanlarda daha sık rastlanılıyor.

Ayrıca bu ürün %100 kreatin yoğunluğuna sahip. Bu miktar bu kategorideki ürünlerin %78,1 olan ortalamasının üzerinde.

Bu üründeki kreatin, kreatin monohidratı olarak sunuluyor. Kreatin monohidratı bilimsel araştırmalarda en yaygın olarak kullanılan biçim. Kreatin monohidratının standart dozajları (5-10 gram) yaklaşık %99 biyoyararlılık seviyesini işaret ediyor. Bu değer tüketilen doza göre değişebiliyor; daha kısa aralıkta alınan büyük dozlar daha düşük bir seviyede emiliyor.


En Çok Satan Kreatin Ürünü

encoksatankreatin

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.