Sizin için en uygun olan protein tozunu seçmede çok sayıda farklı etken var. Kaliteli bir ürün ararken bakılması gereken bazı şeyleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:
Bileşenlerin kalitesi – Üründe kullanılan protein türü (veya türleri) ve bileşenlerin genel kalitesi çok önemlidir. İyi bir protein tozu kaliteli bir içeriğe sahip olmalıdır.

Marka itibarı – Piyasada yüzlerce sporcu besini satan şirket var. Bunların bazıları iyi, bazıları kötü. Bilinir, itibarlı markalardan alışveriş yapmak genelde iyi bir fikirdir.

Fiyata göre performans – Bu ürünün fiyatı ne? Her kutusunda kaç doz var? Bunlar kendinize sormanız gereken sorular. Fiyatları kıyaslarken hesaplamalarınızı ambalaj fiyatına göre değil, ürünün içerdiği doz sayısına göre yapmaya dikkat edin.

Tat ve karıştırılabilirlik – Eğer ürünün tadı kötüyse büyük ihtimalle her gün kullanmak istemeyeceksiniz! Farklı aromalarının tadlarını öğrenmek için ürün incelemeleri okuyun. En iyi protein karışımları bir miktar protein tozu ve diğer bileşenlerin karışımıdır, o yüzden ürünün aromasının sizin tüketme biçiminizle uyumlu olduğundan emin olun. Örneğin, eğer meyveli bir karışım düşünüyorsanız, vanilya aromalı bir protein çikolatalıya göre daha iyi bir seçim olur.

Hedeflerinizle uyum – Temel amacınız kilo vermek mi, kas yapmak mı? Kas yapmaksa, biraz şekle girmek mi, yoksa devasa pazulara sahip olmak mı? Sizin için ideal olan ürün amaçladığınız şeye göre değişir! Hedefleriniz kullanmanız gereken ürünü veya ürünlere belirler.


En Çok Satan Whey Protein Ürünü

whey

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.