İyi bir kreatin supplementinde nelere bakmalısınız?
Diğer çoğu supplement türlerinde olduğu gibi kreatin supplementlerinde tercih edebileceğiniz onlarca farklı seçenek var. Peki karşınızdaki bu kadar fazla seçenek varken doğru seçimi nasıl yapacaksınız? İşte bakmanız gereken bazı kriterler:
Marka itibarı
Supplementi yapan markayı daha önce duydunuz mu? Sektörde iyi bir itibarları var mı? Ürünlerinin incelemeleri nasıl? Eğer iyi bilinen, itibarlı markaları tercih ederseniz kaliteli ürünler almış olursunuz.
Bileşenlerin kalitesi
Oldukça basit bir kriter. Kreatin supplementlerinin çoğu çok az sayıda, bazen bir tane bileşen içerir (belli bir tür kreatin). Aldığınız üründe gereksiz bileşen var mı, buna bakın. Ayrıca kullanılan kreatinin türüne de dikkat edin.
Fiyata göre performans
Hiç kuşku yok ki fiyat da bir kriter. Kreatin her ne kadar genel olarak hesaplı olsa da ürüne, firmaya ve ambalaj büyüklüğüne göre değişen fiyatlar söz konusu. İki farklı ürününden birini seçerken karşılaştırmayı bütün fiyat üzerinden değil, doz başına düşen fiyat üzerinden yaptığınızdan emin olun.
Ürün incelemeleri
Ürünlerin ne kadar etkili olduğu birçok farklı etkene göre değiştiği için sizin yapabileceğiniz en iyi şey kreatin ürün incelemelerini okumak. En iyi kreatin ürünleri daima iyi incelemeleri sahip olacaktır. Bu da ürünün kullanıcıların çoğunluğu tarafından önerildiği anlamına gelir. Ancak incelemelere körü körüne inanmayın, bu sektörde her zaman eksik ve yanlış bilgi olabilir.


En Çok Satan Kreatin Ürünü

encoksatankreatin

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.