MusclePharm BCAA 3:1:2 | Laboratuvar İncelemesi
ETİKET DOĞRULUĞU71%
ÜRÜN SAFLIĞI90%
BESİN DEĞERİ97%
BİLEŞEN SAĞLIĞI98%
TAHMİN EDİLEN ETKİLİLİK75%
86%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (1 Oy)
68%

ETİKET DOĞRULUĞU

Bu ürün %51,4 lösin yoğunluğuna sahip. Etikette yazan doz (6000 miligram) 3084 miligram lösin içerecektir. Bu miktar etikette yazan 3000 miligramdan %2,8 daha fazla.

Bu ürün %9,7 izolösin yoğunluğuna sahip. Etikette yazan doz (6000 miligram) 582 miligram lösin içerecektir. Bu miktar etikette yazan 1000 miligramdan %41,8 daha az.

Bu ürün %33,5 valin yoğunluğuna sahip. Etikette yazan doz (6000 miligram) 2010 miligram lösin içerecektir. Bu miktar etikette yazan 2000 miligramdan %0,5 daha fazla.

ÜRÜN SAFLIĞI

Bu üründen alınan toplu haldeki örnekler altı mineral testinden geçti; yani arsenik, kurşun, kadmiyum, bizmut, antimon ve gümüş gibi maddelere rastlanma ihtimali milyonda birin altında.

BESİN DEĞERİ

Bu üründen aldığımız bütün örnekler benzer makrobesinsel profiller ortaya koydu. Hepsi asgari miktarda kalori, yağ, karbonhidrat ve şeker içeriğine sahip.

Bu ürün aynı zamanda 1,8 miligram demir içeriyor (bu 19 – 50 yaş aralığındaki erkekler için tavsiye edilen günlük tüketim miktarının %22,5’ini, kadınlar için tavsiye edilen günlük tüketim miktarının %10’unu karşılıyor).

satin-al

BİLEŞEN SAĞLIĞI

Bu üründe alarm veren herhangi bir bileşene rastlamadık.

TAHMİN EDİLEN ETKİLİLİK

Bu ürün tamamı BCAA içeriğinden oluşan (valin, lösin, izolösin) %94,6 amino asit yoğunluğuna sahip.

Dahası, bu ürün %51,4 lösin yoğunluğuna (her dozda 3084 miligram), %9,7 izolösin yoğunluğuna (her dozda 582 miligram) ve %33,5 valin yoğunluğuna (her dozda 2010 miligram) sahip.

Araştırmalar kas kütlesini artırma ve yağ kaybetme amacı için tüketilen dozların şu şekilde olması gerektiğini söylüyor: Daha vücut çalışmamış ve yeni başlayan erkekler için 12 hafta boyunca günde 4 gram izole edilmiş lösin (sonuç: artmış güç çıktısı, yağ kütlesinde ve ince kas kütlesinde bir değişiklik yok); daha önce vücut çalışan ve rutin direnç çalışması yapan erkekler için 8 hafta boyunca günde 14 gram BCAA (sonuç: artan kas kütlesi ve yağ kaybı). İkinci çalışma Scivation tarafından finanse edildi. Scivation, glutamin ve sitrulin içeren supplementler üreten bir firma.

Yaptıkları çalışma sıkı bir şekilde kontrol edilen bir rejim içermiyor. Dolayısıyla araştırmanın sonuçları umut verici olsa da kesin sayılmaz. Ayrıca, aerobik egzersizlerinden önce tüketilen BCAA supplementlerinin (dağ yürüyüşü gibi uzun süreli aktiviteler için yüksek dozlar gerekiyor) fiziksel ve zihinsel yorgunluğa iyi geldiğine ilişkin bulgular da var.


En Çok Satan BCAA Ürünü

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.