MuscleTech 100% Premium Mass Gainer | Kullanıcı İncelemesi
83%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (5 Votes)
83%

Özet

Yağsız kas kütlesini artırmak isteyenler için bir hacim artırıcı

Yeni başlayanlar için ideal

Kullandığım süre boyunca kas kütlemi muhafaza edebildim

Tadı fena değil, sıradan sayılır

Ürünün test edildiği süre: 4 hafta

Vücutta yeni kas kütlesi oluşturmak kolay bir iş değildir. Hızlı metabolizma ve ektomorf genetik özelliklerin yarattığı sinerjik etki, kas yapmayı çok zorlaştırır. Böyle bir durumda hedeflerinize ulaşmak için kalori içeren besinleri deli gibi tüketmek yerine hacim artırıcı bir supplement kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ürün

MuscleTech, hacimlerini artırmak isteyenlerin derdini anlıyor ve onlara çözüm olarka 100% Premium Mass Gainer’ı sunuyor. Ürünün içerdiği formül hacminizi ve gücünüzü artırmak için ihtiyacınız olan her şeyi size veriyor. Her bir dozunda herkes için yeterli olacak 1270 kalori içeren bu ürün, hacim artırmak için gereken o kalori fazlasını sağlıyor. Bu kalori fazlası boş kaloriler de değil; bu ürün hedeflerinize ulaşmanız için size 50 gram protein, 261 gram karbonhidrat ve çeşitli mineraller, vitaminler sağlıyor.

satin-al

Fiyat

Bu hacim artırıcının fiyatı çok uygun. 5,4 kilogramlık kutu 50 doların biraz üzerinde satılıyor. Eğer her bir dozu 335 gram olarak düşünürsek, bu supplementte 16 doz var. Alacağınız ilk kutunun hacminizi artıracağı neredeyse kesin bir şey. Eğer yalnızca egzersiz yaptığınız günlerde supplement alıyorsanız bu ürünün bir kutusu sizi bir ay boyunca idare edecektir.

Tat/Karıştırılabilirlik

100% Premium Mass Gainer damakta çok hoş bir tat bırakıyor. Vanilya, çilek ve özellikle de çikolata aroması kolayca ayırt edilebiliyor. Supplement su veya yağsız süt ile kolayca karışıyor ve shaker içinde karıştırıldığında bile geride herhangi bir kalıntı bırakmıyor.

Etkililik

Kullanıcılar bir konuda hemfikir: MuscleTech’in formülü size kilo aldıracak. Alacağınız bu kilonun miktarı size kişiden kişiye değişiyor, çünkü egzersiz sıklığının ve etkinliğinin önemi var. Ama her halükarda birkaç kilo alacaksınız.

Kaliteli bir hacim artırıcı arayanlar 100% Premium Mass Gainer’da sevecek çok şey bulacaklar. İyi karışıyor, tadı çok iyi ve hedefinizdeki fiziğe ulaşmada size yardımcı oluyor. Bir vücut geliştirici başka ne isteyebilir ki?


En Çok Satan Gainer Ürünü

encoksatangainer

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.