Stacker2 Ultra Mass | Tanıtım
77%Genel Puan
Okuyucu Puanı: (1 Oy)
77%

Hayal edilebilecek en iyi hacim artırıcı nasıl olabilir? Öncelikle ideal protein-karbonhidrat oranına sahip, büyük miktarda kalori içermelidir.

Sonra, mümkün olan en az miktarda şeker ve yine çok az çok miktarda doymuş yağ içermelidir.

Bir hacim artırıcı vücut ağırlığınızı ayda 5-6 kilogram artırma kapasitesine sahip olmalıdır. Piyasada yüzlerce hacim artırıcı var. Peki siz yukarıdaki özelliklere sahip olanını nasıl bulacaksınız?

Eğer saydığımız özelliklere sahip hacim artırıcıyı arıyorsanız daha uzağa bakmanıza gerek yok: Karşınızda Ultra Mass! Bundan iyisi yok.

Ultra Mass’in Yararları

-Optimum protein-karbonhidrat oranı ile sağlanan hacim artışı
-Her dozda bulunan 42 gram protein ile sağlanan hacim artışı
-WPI, WPC, MC ve MPI’dan oluşan bir protein karışımı ile sağlanan hacim artışı
-Şekersiz karbonhidrat ile sağlanan hacim artışı
-Her dozda bulunan 912 kalori ile sağlanan hacim artışı

Spor salonunda ne kadar ağır egzersiz yaparsanız yapın doğru şekilde beslenmediğiniz sürece sonuç elde edemesiniz. Kaslarınızın büyümesi için beslenmeniz gerekir; bu büyümenin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için ise beslenmenizi esansiyel proteinlerle ve karbonhidratlarla takviye eden yüksek doz bir hacim artırıcıya ihtiyacınız var. Ultra Mass vücudunuza tam da ihtiyacı olan şeyi sağlıyor.


satin-al

Besin Değeri

Proteinler vücudumuzun yapı taşlarıdır. Ultra Mass, yalnızca yüksek biyolojik değeri olan proteinleri içeriyor, buğday veya soya proteinleri içermiyor. Ultra Mass, hızlı emilim sağlamak için whey protein izolatı ve whey proteini konsantresi içerirken, glutaminin (ve diğer bazı maddelerin) zamana yayılmış bir şekilde salgılanmasını sağlamak için ise süt proteini izolatı ve kalsiyum kazeini bileşimi içeriyor.

Ultra Mass şeker içermiyor; bunun yerine, vücudunuza yavaş yavaş yayılan glikoz, maltodekstrin ve fruktozdan oluşan bir karışım içeriyor.

Ultra Mass’in bir dozu neredeyse 10 gram BCAA (bunlar kas büyümesi ve toparlanması için gerekli) ve 7 gramdan fazla glutamin içeren 8 esansiyel amino asit içeriyor. Bu, Ultra Mass’in neden bu kadar iyi çalıştığını açıklıyor!

Ultra Mass, bir hacim artırıcıda bulunması gerekmeyen hiçbir şey içermiyor. Yani bu üründe kreain, kafein, hormon vey aspartam yok. Ultra Mass’i her gün, yılda 365 gün güvenle tüketebilirsiniz. Eğer vücudunuz için en iyi hacim artırıcıyı istiyorsanız, Ultra Mass’i tercih edin.


En Çok Satan Gainer Ürünü

encoksatangainer

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.